Good One Group

Informacje o projekcie
Normal unia

Firma GOOD ONE GROUP sp. z o.o. realizuje projekt pt. „Stworzenie platformy B2B w celach integracji i dynamizacji działań biznesowych realizowanych wraz z partnerami”, dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B, 8 osi priorytetowej „Społeczeństwo informacyjne – zwiększenie innowacyjności gospodarki”.

W ramach dofinansowanego projektu firma zamierza uruchomić elektroniczną platformę B2B służącą do bezpośredniej wymiany danych z firmami partnerskimi. Wdrożenie systemu B2B pozwoli na zautomatyzowanie działań, które zwiększą możliwości firmy. Dzięki takim możliwościom projekt pozwoli na wymianę danych handlowych, operacyjnych związanych z prowadzonymi działaniami, a mianowicie zarządzanie projektem, podgląd etapu i stopnia realizacji. Projekt ułatwi raportowanie o wynikach kampanii wizerunkowej, kampanii SEO i SEM w czasie rzeczywistym.

W przypadku realizacji strony www oraz jej obsługi, projekt zapewni szybszą wymianę informacji dotycząca akceptacji etapów oraz przekazywania uwag. Korzyści wynikające z projektu to oszczędności czasu i koszt, wzrost przychodów oraz ewentualny wzrost zatrudnienia związany z zakładanym rozwojem firm partnerskich.

Ważne linki:

Blog
2012 10 09 kreatywne

Kreatywne aktualizowanie bazy mediów

2014.01.10

Kluczem do sukcesu w PR jest zbudowanie szerokiej bazy kontaktów do dziennikarzy potencjaln...

Case study
5 2011.07.13  cat lc polska  small

CAT LC POLSKA

2014.08.29

Firma CAT LC Polska zgłosiła się do nas z zadaniem, któremu sprostać mógł nasz zespół specj...

Projekty unijne
Unia

Informacje o projekcie

2014.57.11

Firma GOOD ONE GROUP sp. z o.o. realizuje projekt pt. „Stworzenie platformy B2B w celach in...

Efrr
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
Firma jest beneficjentem projektu Polski Most Krzemowy