Good One Group

O Good One
Normal logomedium

Good One Group to prężnie rozwijająca się organizacja, której początki można liczyć od 2008 roku. Wtedy to dwóch obecnych właścicieli firmy spotkało się na Cyprze i stworzyło pierwszy wspólny projekt internetowy. Wspólna praca przy projekcie i płynąca z niej satysfakcja, sprawiły, że w 2009r Good One Group oficjalnie zaistniało na Polskim rynku.

W ciągu dwóch pierwszych lat Good One Group stworzyło cztery główne podmioty w postaci: agencji Public Relations Good One PR, agencji interaktywnej BloomNet, agencji modelek i hostess Good One Models oraz firmy consultingowej w obszarze IT o nazwie Versoft.

  • Good One PR
  • Good One PR
  • SeoFly
  • Versoft
  • Social Lama
  • Good one models

Ciągły rozwój sprawia, że wspieramy naszych klientów w coraz liczniejszych obszarach: począwszy od reklamy, Internetu, public relations, doradztwie, a na rozrywce, eventach i sporcie kończąc.

Wszystkie nasze podmioty prowadzone są przez pasjonatów i profesjonalistów w swojej dziedzinie. Projekty najczęściej prowadzimy we własnym obszarze specjalizacji, jednak w przypadku kompleksowych projektów siły wybranych zespołów łączą się, tak, aby jak najlepiej zrealizować postawione przed nami zadania.

Good One Group to charakteryzuje dobra jakość usług oraz specjaliści podzielający wspólną pasję przy tworzeniu ciekawych, wyróżniających się rozwiązań, które spełniają oczekiwania naszych Klientów. W pracy kierujemy się takimi zasadami jak: zaangażowanie, wzajemne zaufanie i zrozumienie, niezależność oraz optymistyczne podejście do życia. Te wartości pozwalają nam osiągać zamierzone cele i budować zaufanie u naszych Klientów. Biorąc pod uwagę wymogi rynku oraz sugestie naszych klientów, wciąż udoskonalamy nasze usługi, dostarczając jak najlepszą wartość w stosunku do oferowanej ceny.

Blog
2012 10 09 kreatywne

Kreatywne aktualizowanie bazy mediów

2014.01.10

Kluczem do sukcesu w PR jest zbudowanie szerokiej bazy kontaktów do dziennikarzy potencjaln...

Case study
5 2011.07.13 cat lc polska small

CAT LC POLSKA

2014.08.29

Firma CAT LC Polska zgłosiła się do nas z zadaniem, któremu sprostać mógł nasz zespół specj...

Projekty unijne
Unia

Informacje o projekcie

2014.57.11

Firma GOOD ONE GROUP sp. z o.o. realizuje projekt pt. „Stworzenie platformy B2B w celach in...

Efrr
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
Firma jest beneficjentem projektu Polski Most Krzemowy