Good One Group

Nasze wartości
Normal logomedium

Chcąc osiągnąć jak najlepsze efekty w naszej pracy, kierujemy się kilkoma niby prostymi, ale jakże ważnymi zasadami. Prezentowane poniżej wartości respektujemy w kontaktach z naszymi Klientami oraz pracownikami. W ten sposób tworzymy zgrany zespół, sympatyczną atmosferę podczas współpracy oraz zdobywamy uznanie w oczach Klientów.

Zaufanie

Jest podstawowym elementem działań wewnątrz struktur Good One Group, a także na zewnątrz. Pozwala to nam budować trwałe relacje biznesowe oraz osiągać wyznaczone cele.

Zaangażowanie

Angażując się w powierzone zadania jesteśmy ich częścią, a osiągnięcie sukcesu jest naszym wspólnym celem i ukoronowaniem naszej pracy.

Zrozumienie

Dzięki zrozumieniu potrzeb klienta, grupy docelowej oraz naszej agencji, a także zrozumieniu, czym jest dana marka, produkt czy usługa, możemy zaproponować najlepiej dopasowaną ofertę z korzystnymi rozwiązaniami w danej sytuacji.

Niezależność

Umożliwia obiektywnie spoglądać na otaczające nas środowisko, gwarantuje wolność i pełną kontrolę nad realizowanymi działaniami.

Optymizm

Optymizm to sposób na realizowanie podjętych działań. Optymizm w działaniu to ciągłe szukanie rozwiązań prowadzących do sukcesu klienta i agencji.

Blog
2012 10 09 kreatywne

Kreatywne aktualizowanie bazy mediów

2014.01.10

Kluczem do sukcesu w PR jest zbudowanie szerokiej bazy kontaktów do dziennikarzy potencjaln...

Case study
5 2011.07.13  cat lc polska  small

CAT LC POLSKA

2014.08.29

Firma CAT LC Polska zgłosiła się do nas z zadaniem, któremu sprostać mógł nasz zespół specj...

Projekty unijne
Unia

Informacje o projekcie

2014.57.11

Firma GOOD ONE GROUP sp. z o.o. realizuje projekt pt. „Stworzenie platformy B2B w celach in...

Efrr
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
Firma jest beneficjentem projektu Polski Most Krzemowy