Good One Group

Kariera w Good One Group
Normal logomedium

Good One Group to zespół młodych, ambitnych ludzi, którzy są pasjonatami w tym, co robią. Łączą ich wspólne cele, zaangażowanie w pracę oraz optymistyczny sposób patrzenia na świat. Zawsze szukają kreatywnych rozwiązań, co przekłada się na jakość świadczonych przez nich usług. Poza pracą prowadzą aktywny tryb życia i rozwijają swoje pasje pozazawodowe. Taki sposób funkcjonowania pozwala im cieszyć się życiem i szybko się regenerować po zakończonym dniu pracy.mailto:kontakt@goodonegroup.pl

Ty też możesz należeć do naszego zespołu. Wachlarz świadczonych przez nas usług pomoże Ci się rozwinąć w wielu dziedzinach. Będziesz mógł wykorzystać to, co już umiesz oraz zdobyć nowe umiejętności. Wesprzemy Cię swoją wiedzą oraz doświadczeniem. A co najważniejsze, zagwarantujemy Ci przyjazną atmosferę pracy, opartą na wzajemnym szacunku, zrozumieniu oraz zaufaniu.

Właśnie w tym miejscu będziemy umieszczać aktualne oferty pracy w naszej firmie. Odwiedzaj nas często, a na pewno znajdziesz jakąś ciekawą propozycję dla siebie.

Jeśli będziesz zainteresowany(na) współpracą z nami, wybierz ofertę pracy z menu po lewej lub prześlij nam CV na adres kontakt@goodonegroup.pl.

Blog
2012 10 09 kreatywne

Kreatywne aktualizowanie bazy mediów

2014.01.10

Kluczem do sukcesu w PR jest zbudowanie szerokiej bazy kontaktów do dziennikarzy potencjaln...

Case study
5 2011.07.13  cat lc polska  small

CAT LC POLSKA

2014.08.29

Firma CAT LC Polska zgłosiła się do nas z zadaniem, któremu sprostać mógł nasz zespół specj...

Projekty unijne
Unia

Informacje o projekcie

2014.57.11

Firma GOOD ONE GROUP sp. z o.o. realizuje projekt pt. „Stworzenie platformy B2B w celach in...

Efrr
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
Firma jest beneficjentem projektu Polski Most Krzemowy