Good One Group

CAT LC POLSKA
Normal 5 2011.07.13  cat lc polska  small

Firma CAT LC Polska zgłosiła się do nas z zadaniem, któremu sprostać mógł nasz zespół specjalistów Versoft. Nasz Klient jest jednym z europejskich oddziałów Groupe CAT - będącej w czołówce największych i najbardziej innowacyjnych operatorów logistycznych w Europie. Korporacja zapewnia swoim klientom pełen zakres usług dostosowanych do specyficznych wymogów obsługi logistycznej części zamiennych, komponentów motoryzacyjnych oraz produktów przemysłowych.

Cele projektu:

Celem projektu było zminimalizowanie ryzyka znacznego spowolnienia realizacji zadań lub w skrajnych przypadkach całkowitego przerwania działalności Spółki w wyniku braku dostępu do określonych zasobów informatycznych. Klient oczekiwał uzyskania pełnej wiedzy na temat stanu systemów IT firmy, w szczególności pod kątem możliwości ich odtworzenia w sytuacji kryzysowej.

Realizacja:

Do realizacji projektu przystąpiliśmy w marcu 2011. Współpraca z CAT LC Polska polegała na wykonaniu audytu oraz stworzeniu Disaster Recovery Plan dla centrali CAT LC Polska jej oddziałów w Polsce oraz na Litwie i Ukrainie. Trudność zadania polegała na krótkim czasie, którego wymagał zleceniodawca. Spowodowany on był koniecznością szybkiego dostosowania się do warunków korporacji oraz pozostałych oddziałów firmy w Europie. Przeprowadzony audyt pozwolił na wykrycie podatności oraz wprowadzenie w krótkim czasie i przy niewielkich nakładach, usprawnień proceduralnych i technologicznych, które pozwoliły na zapewnienie oczekiwanego czasu odtworzenia systemów, gwarantującego ciągłość procesów biznesowych firmy. Fachowa obsługa naszych specjalistów pozwoliła na zakończenie prac w terminie oraz uzyskanie efektu, który zadowolił naszego Klienta.

Blog
2012 10 09 kreatywne

Kreatywne aktualizowanie bazy mediów

2014.01.10

Kluczem do sukcesu w PR jest zbudowanie szerokiej bazy kontaktów do dziennikarzy potencjaln...

Case study
5 2011.07.13  cat lc polska  small

CAT LC POLSKA

2014.08.29

Firma CAT LC Polska zgłosiła się do nas z zadaniem, któremu sprostać mógł nasz zespół specj...

Projekty unijne
Unia

Informacje o projekcie

2014.57.11

Firma GOOD ONE GROUP sp. z o.o. realizuje projekt pt. „Stworzenie platformy B2B w celach in...

Efrr
Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka
Firma jest beneficjentem projektu Polski Most Krzemowy